Попълнете търсена ключова дума или фраза

Програма

Дата и час Фаза Ще се излъчва
16.06, 22:00 Групова фаза Сърбия - : - Англия БНТ 1, БНТ 3
17.06, 16:00 Групова фаза Румъния - : - Украйна БНТ 1, БНТ 3
17.06, 19:00 Групова фаза Белгия - : - Словакия Диема, Диема Спорт 3
17.06, 22:00 Групова фаза Австрия - : - Франция Диема, Диема Спорт 3
18.06, 19:00 Групова фаза Турция - : - Грузия Диема, Диема Спорт 3
18.06, 22:00 Групова фаза Португалия - : - Чехия БНТ 1, БНТ 3
19.06, 16:00 Групова фаза Хърватия - : - Албания Диема, Диема Спорт 3
19.06, 19:00 Групова фаза Германия - : - Унгария БНТ 1, БНТ 3
19.06, 22:00 Групова фаза Шотландия - : - Швейцария Диема, Диема Спорт 3
20.06, 16:00 Групова фаза Словения - : - Сърбия БНТ 1, БНТ 3
20.06, 19:00 Групова фаза Дания - : - Англия Диема, Диема Спорт 3
20.06, 22:00 Групова фаза Испания - : - Италия Нова, Диема Спорт 3, БНТ 1, БНТ 3
21.06, 16:00 Групова фаза Словакия - : - Украйна БНТ 1, БНТ 3
21.06, 19:00 Групова фаза Полша - : - Австрия БНТ 1, БНТ 3
21.06, 22:00 Групова фаза Нидерландия - : - Франция Диема, Диема Спорт 3
22.06, 16:00 Групова фаза Грузия - : - Чехия Диема, Диема Спорт 3
22.06, 19:00 Групова фаза Турция - : - Португалия БНТ 1, БНТ 3
22.06, 22:00 Групова фаза Белгия - : - Румъния БНТ 1, БНТ 3
23.06, 22:00 Групова фаза Швейцария - : - Германия Диема, Диема Спорт 3
23.06, 22:00 Групова фаза Шотландия - : - Унгария БНТ 1, БНТ 3
24.06, 22:00 Групова фаза Албания - : - Испания Диема, Диема Спорт 3
24.06, 22:00 Групова фаза Хърватия - : - Италия БНТ 1, БНТ 3
25.06, 19:00 Групова фаза Нидерландия - : - Австрия Диема, Диема Спорт 3
25.06, 19:00 Групова фаза Франция - : - Полша БНТ 1, БНТ 3
25.06, 22:00 Групова фаза Англия - : - Словения Диема, Диема Спорт 3
25.06, 22:00 Групова фаза Дания - : - Сърбия БНТ 1, БНТ 3
26.06, 19:00 Групова фаза Словакия - : - Румъния Диема, Диема Спорт 3
26.06, 19:00 Групова фаза Украйна - : - Белгия БНТ 1, БНТ 3
26.06, 22:00 Групова фаза Грузия - : - Португалия Диема, Диема Спорт 3
26.06, 22:00 Групова фаза Чехия - : - Турция БНТ 1, БНТ 3
29.06, 19:00 1/8-финал 2A - : - 2B Диема, Диема Спорт 3
29.06, 22:00 1/8-финал 1A - : - 2C БНТ 1, БНТ 3
30.06, 19:00 1/8-финал 1C - : - 3D/E/F БНТ 1, БНТ 3
30.06, 22:00 1/8-финал 1B - : - 3A/D/E/F Нова, Диема Спорт 3
01.07, 19:00 1/8-финал 2D - : - 2E Диема, Диема Спорт 3
01.07, 22:00 1/8-финал 1F - : - 3A/B/C БНТ 1, БНТ 3
02.07, 19:00 1/8-финал 1E - : - 3A/B/C/D БНТ 1, БНТ 3
02.07, 22:00 1/8-финал 1D - : - 2F Нова, Диема Спорт 3
05.07, 19:00 1/4-финал Победител 1B - 3A/D/E/F - : - Победител 1A - 2C БНТ 1, БНТ 3
05.07, 22:00 1/4-финал Победител 1F - 3A/B/C - : - Победител 2D - 2E Нова, Диема Спорт 3
06.07, 19:00 1/4-финал Победител 1C - 3D/E/F - : - Победител 2A - 2B Диема, Диема Спорт 3
06.07, 22:00 1/4-финал Победител 1E - 3A/B/C/D - : - Победител 1D - 2F БНТ 1, БНТ 3
09.07, 22:00 1/2 Финал Победител ЧФ1 - : - Победител ЧФ2 Нова, Диема Спорт 3
10.07, 22:00 1/2 Финал Победител ЧФ3 - : - Победител ЧФ4 БНТ 1, БНТ 3
14.07, 22:00 Финал Победител ПФ1 - : - Победител ПФ2 Нова, Диема Спорт 3, БНТ 1, БНТ 3