ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Бетис победи Рома с 2:1 като гост в среща от третия кръг на група С на Лига Европа, в която е и родният шампион Лудогорец. Така испанският тим поведе в класирането с 9 точки, докато Лудогорец води с точка пред Рома в битката за второто място, също даващо прави за класиране напред.

Бетис започна по-активно срещата и Набил Фекир можеше да открие резултата в 13-ата минута, но удари гредата. Рома получи дузпа в 33-ата минута за игра с ръка, а Пауло Дибала превърна наказателния удар в гол (1:0).

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

Само шест минути след това Бетис изравни с попадение на Гуидо Родригес (1:1). Рома можеше да поведе до края на първата част, но Дзаниоло и Дибала пропуснаха.

През втората част и Браян Кристанте стори същото, за да се стигне до 88-ата минута, в която Бетис стигна до победата. Луис Енрике (Бетис) засече добро центриране и отклони топката с глава в горния ляв ъгъл за 2:1.

В продължението Рома остана с човек по-малко след директен червен картон на Николо Дзаниоло за груб фаул.