Прогнозите на Рени Камберова и Кирил Николов-Дизела за резултата от мача в играта Букмейкър БЛИЦ - ТУК!

Локомотив (София) победи Хебър с 2:0 като гост в среща от 31-ия кръг на efbet Лига - дебют за Красимир Балъков начело на "железничарите". Успехът на столичани официализира изпадането на Етър от елита.

Гостите започнаха по-силно и успяха да открият резултата в 10-ата минута с попадение на Стив Траоре (1:0).

След около половин час игра дойде първата по-опасна атака на Хебър, завършила с ефектен опит за прехвърлящ удар, но Любенов се намеси. Минути по-късно стражът на Локомотив реагира и при удар на Георги Вълчев.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Началото на втората част предложи удар на Красимир Милошев към вратата на Хебър, след което головите положения липсваха.

След час игра Стив Траоре падна в наказателното поле на Хебър след съприкосновение с Атанас Кабов, но реферът Радослав Гидженов му показа жълт картон за симулация.

Десет минути преди края Локомотив (София) вкара втори гол след удар на Стив Траоре и рикошет в тялото на Жоао Сеско за 2:0.

Локомотив (София) се изкачи на 12-о място в класирането с 31 точки, с една повече от следващите го Пирин и Хебър.

ХЕБЪР - ЛОКО (СФ) 0:2
0:1 Стив Траоре (10'), 0:2 Жоао Сеско (80' автогол)

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
7' Първата добра възможност в мача! Стив Траоре центрира към Диого Тейшейра, чийто удар премина покрай гредата.
10'  ГООООЛ! Стив Траорте получи топката от Красимир Мечев, финтира съперник и се разписа за 1:0.
27' Шанс за Хебър! Олексей Збун опита да прехвърли Александър Любенов, но стражът се намеси.
30' Още една възможност за домакините! Георги Вълчев шутира, но вратарят на Локомотив улови.
45+1' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
47' Красимир Милошев стреля от дистанция, но топката не стигна до вратата.
80'  ГООООЛ за Локомотив! Стив Траоре шутира към далечния ъгъл, топката рикошира в Жоао Сеско и влетя в мрежата.
90+5' Край на мача.

Хебър ХЕБЪР: 1. Петър Дебърлиев – 5. Мартин Михайлов  (59'  11. Атанас Кабов), 43. Жоао Сеско, 33. Стефан Цонков, 24. Лазар Марин – 7. Георги Вълчев – 17. Марк-Емилио Папазов (65'  29. Шейх Диаманка ), 10. Ангел Бастунов, 75. Йоан Н'Зи, 14. Олексий Збун – 9. Николас Пенев (77'  77. Октай Хамдиев)
Резерви: 32. Боян Загорски, 21. Божидар Пенчев, 99. Георги Каракашев, 84. Стилиян Тисовски, 3. Богомил Божуркин, 18. Иван Дишков
Треньор: Любослав Пенев

Локомотив София ЛОКО (СФ): 24. Александър Любенов – 12. Бруно Франко, 4. Диме Димов, 31. Красимир Станоев, 93. Стефан Ламбез (67' 7. Кевин Маи) – 26. Красимир Милошев, 16. Симеон Мечев  – 11. Карлос Франса (46'  13. Селсо Рапосо), 20. Диого Тешейра (46' 21. Антони Иванов), 98. Стив Траоре   (84' 44. Мики Орачев)  – 45. Димитър Митков (77'  9. Калоян Кръстев)
Резерви: 88. Жарко Истатков, 2. Гонсало Кардосо, 15. Лука Иванов, 22. Ивайло Найденов
Треньор: Красимир Балъков

Съдия: Радослав Гидженов
Стадион: "Георги Бенковски", Пазарджик
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,  - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР