Катрин Тасева спечели бронзов медал в многобоя от Световната купа по художествена гимнастика в София. Миналата година Катя завърши четвърта, а през 2016-а втора, когато победителка стана Невяна Владинова.

За съжаление Неви нямаше ден и остана осма, пише beautyinsport.com. Също като преди година златният медал е за Александра Солдатова (Русия).

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

Тасева записа 80,150 точки за многобоя. Тя беше пета след първия състезателен ден, но днес направи две много стабилни изигравания с бухалки и лента. Така Тасева взема медал във втора поредна купа, след като преди седмица в Италия спечели сребро на лента. За многобоя Владинова събра 57,900.

Шампионката Александра Солдатова има 82,450 т., а втората Линой Ашрам (Израел) е с 80,450. Във финалите утре Тасева ще се бори за отличия на всички уреди, а Владинова за тези на обръч и топка, а е първа резерва на лента.