Никол Тодорова спечели златния медал в многобоя на турнира по художествена гимнастика "GRACIA FAIR CUP", който се провежда в Будапеща. Ивайла Горанова остана пета.

Тодорова събра общ сбор от 126.850 (33.900 на обръч и 33.600 на топка, 29.650 на бухалки и 29.700 на лента) и заслужено спечели златното отличие в многобоя. Отличен дебют за Тодорова във възраст "жени". Въпреки допуснатите грешки, тя показа изключително силна и атрактивна гимнастика, която не остана незабелязана от съдии и специалисти.

Другата ни представителка Ивайла Горанова направи изключително силна заявка сред най-големите. Със сбор от 119.600 (31.850 на обръч и 31.100 на топка, 31.150 на бухалки и 25.500 на лента), Горанова зае престижното пето място.

Четири от четири възможни финала за българските грации. Три финала за Никол в неделния ден - на обръч, топка и лента. Един финал за Ивайла на бухалки. По регламент за финалите се класира по една представителка от страна.

Съдия за България на това състезание е Ина Делчева.