Брейдън Шен се разписа само 64 секунди след началото на продължението и донесе на Сейнт Луис Блус победата с 4:3 над Лос Анджелис Кингс с внезапна смърт. За „блусарите“ това е трети пореден успех в НХЛ след оувъртайм.

Подобно нещо се случва едва за трети път в историята на Сейнт Луис. Другите три случая с три поредни победи след продължения са регистрирани през 2018 и 2019 г.

Джордан Кайру се отличи с един гол и две асистенции за Блус. Павел Бучневич и Ник Леди също се разписаха, а Джоел Хофър направи 30 спасявания.

Филип Дано, Ейдриън Кемп и Джарет Андерсън-Долан бяха точни за Кингс. Давид Ритих отрази 28 удара към врата си, но не успя да предотврати четвъртата поредна загуба на тима от Лос Анджелис.

Джордан Ебърли отбеляза два гола и записа асистенция в рамките на първата третина, а Сиатъл Кракен победи с 4:2 Кълъмбъс Блу Джакетс.

Джаред Маккан добави гол и асистенция, а четвъртото попадение бе дело на Брендън Танев. Оливер Бьоркстранд направи две голови подавания, а Джоуи Дакор завърши с 30 спасявания. Игор Чинаков вкара два пъти в последната третина за Кълъмбъс, а Даниил Тарасов отрази 23 удара на вратата.