Бъфало Сейбърс – КАРОЛИНА ХЪРИКЕЙНС 4:5 след прод.
(0:0, 1:1, 3:3, 0:1)
* Джейкъб Слейвин вкара победния гол за Каролина 2:15 минути след началото на продължението. Джордан Стайл, Дерек Раян, Елиас Линстрьом и Джъстин Уилямс също се разписаха за „ураганите“. И петимата добавиха по една асистенция към актива си, а Кем Уорд направи 37 спасявания. Джак Айкъл от Бъфало вкара първия си хеттрик в НХЛ, а подаде и за попадението на Джейк Маккейб. Вратарят на „сабите“ Чад Джонсън отрази 29 удара.

НЮ ДЖЪРСИ ДЕВИЛС – Далас Старс 5:2
(2:1, 1:1, 2:0)
* Браян Бойл вкара 100-тия гол в кариерата си три минути преди края на втората третина, а попадението се оказа победното за Ню Джърси. В края на мача той се разписа и на празна врата, а добави към актива си и една асистенция. Стивън Сантини, Блейк Коулмън и Ник Лейпин също бяха точни за „дяволите“, а Кори Шнайдер направи 28 спасявания. Мартин Ханзал и Александър Радулов се разписаха за Далас. Кари Лехтонен отрази 21 удара към вратата на Старс.

НЮ ЙОРК РЕЙНДЖЪРС – Лос Анджелис Кингс 4:2
(1:0, 1:1, 2:1)
* Рик Неш вкара победни гол за Рейнджърс 3:27 минути преди края. Крис Крийдър, Кевин Хейс и Джий Ти Милър (на празна врата) също бяха точни за нюйоркчани, а Хенрик Лундквист направи 33 спасявания. Това беше втората победа за Рейнджърс в последните пет мача на тима. Мариан Габорик и Тори Мичъл бяха точни за „кралете“, които записаха втора поредна загуба. Джонатан Куик отрази 24 удара към вратата на тима от Лос Анджелис.

ДЕТРОЙТ РЕД УИНГС – Торонто Мейпъл Лийфс 3:1
(0:1, 2:0, 1:0)
* Тревър Дейли вкара победния гол за Детройт в момент от втората третина, когато тимът беше с човек по-малко. Дани ДеКайзер и Томаш Татар също бяха точни за Ред Уингс, а Джими Хауърд направи 25 спасявания. Андреас Боргман вкара единствения гол за Торонто 1:58 минути след началото на мача. „Кленовите листа“ в четвърти пореден двубой бяха без контузената си звезда Остън Матюс. Вратарят на тима Къртис Макилхени отрази 26 удара, но това не предотврати третата поредна загуба на Мейпъл Лийфс.

ВАНКУВЪР КАНЪКС – Сан Хосе Шаркс 4:3 след прод.
(2:1, 1:1, 0:1, 1:0)
* Сам Гание се разписа само 26 секунди преди края на продължението и Ванкувър спря серията си от четири поредни загуби. Маркус Гранлунд вкара два гола, а Брос Босър добави едно попадение за Канъкс. Хенрик Седин и брат му Даниел направиха по три асистенции, а Якоб Маркстрьом завърши с 34 спасявания. Брент Бърнс се разписа два пъти за „акулите“, а Маркус Сьоренсен добави едно попадение. Мартин Джоунс отрази 36 удара към вратата на Сан Хосе.