Кълъмбъс Блу Джакетс – ВАНКУВЪР КАНЪКС 2:5
(1:0, 0:4, 1:1)
* Ванкувър вкара четири гола през втората третина, а Йакоб Маркстрьом направи 27 спасявания при успеха на Канъкс. Точни за успеха бяха Свен Бертчи, Ерик Гудбрансон, Брендън Гоунс, Александър Едлер и Джейк Виртанен (на прана врата). Томаш Ванек и Хенрик Седин завършиха с по две асистенции. Сет Джоунс и Мат Калвърт се разписаха за Кълъмбъс, а Серхей Бобровски отрази 24 удара.

Каролина Хърикейнс – ВАШИНГТОН КЕПИТЪЛС 3:4
(1:1, 1:1, 1:2)
* Джей Бийгъл се разписа 1,3 секунди преди края и донесе победата на Вашингтон. Кепитълс изравниха за 3:3 чрез Брет Конъли само две минути преди победното попадение. Александър Овечкин вкара 28-ия си гол за сезона и добави две асистенции в актива. Ларс Елер също се разписа за тима от американската столица, а Филип Грубауер направи 36 спасявания. Джордан Стаал и Себастиан Ахо се отличиха с по гол и асистенция за Каролина. Джеф Скинър се разписа един път, а Кем Уорд отрази 23 удара..

Флорида Пантърс – КАЛГАРИ ФЛЕЙМС 2:4
(0:0, 1:3, 1:1)
* Микаел Баклунд вкара гол на празна врата и направи две асистенции за шестата поредна победа на Калгари. Джони Гудро, Матю Ткачък и Шон Монахан също бяха точни за Флеймс, а Давид Ритих направи 41 спасявания. Евгений Дадонов реализира и двете попадения за Флорида, спирайки головата си суша, продължила 19 мача. Джеймс Риймър отрази 25 удара. За „пантерите“ това беше четвърта загуба в последните им пет мача.

ЧИКАГО БЛЕКХОУКС – Уинипег Джетс 2:1
(0:0, 2:0, 0:1)
* Новобранецът Давид Кемпф се отличи с гол и асистенция навръх 23-ия си рожден ден, а Джеф Глас направи 31 спасявания за успеха на Чикаго. Ян Рута също се разписа за Блекхоукс, които сложиха край на серията на Уинипег от три поредни победи. Титулярният вратар на Чикаго Кори Крофърд пропусна девети пореден мач заради контузия в долната част на тялото и няма информация кога ще се завърне в игра. Патрик Лайне вкара за Джетс, а Конър Хелебайк отрази 25 удара.

Аризона Койотис – ЕДМЪНТЪН ОЙЛЪРС 2:4
(2:2, 0:0, 0:2)
* Дарнъл Нърс вкара два гола за успеха на Едмънтън. Патрик Маруун и Рпаян Нъджънт-Хопкинс също се разписаха, а Конър Макдейвид направи две асистенции. Ал Монтоя завърши с 19 спасявания. С тази победа Ойлърс спряха серията си от три поредни загуби. Брад Ричардсън и Джош Арчибалд бяха точни за Аризона през първата третина, а Анти Раанта отрази 23 удара.