КЪЛЪМБЪС БЛУ ДЖАКЕТС – Детройт Ред Уингс 3:2
(1:1, 2:0, 0:1)
* Сет Джоунс вкара два гола през втората третина, а Сергей Бобровски се завърна след лечение на настинка и направи 22 спасявания за успеха на Кълъмбъс. Мат Калвърт също се разписа за Блу Джакетс, които записаха четвърта поредна победа и изглеждат потенциални участници в плейофите на Източната Конференция. Дарън Хелм и Андреас Атанисиу бяха точни за Детройт, а Джаред Коро отрази 33 удара в една втория си мач като титуляр през сезона. За беше шеста поредна загуба за Ред Уингс.

Отава Сенатърс – КАЛГАРИ ФЛЕЙМС 1:2
(0:1, 0:0, 1:1)
* Сам Бенет и Мат Стейджън бяха точни за втората поредна победа на Калгари, а Давид Ритих направи 29 спасявания. Жан-Габриел Пажо се разписа за Отава 7:05 минути преди края и попречи на Ритих да запише първия в кариерата си в НХЛ мач без допуснат гол. Майк Кондън отрази 35 удара към вратата на Сенатърс.

ДАЛАС СТАРС – Анахайм Дъкс 2:1
(0:1, 0:0, 2:0)
* Девин Шор и Джейми Бен се разписаха при числено предимство през третата част и донесоха победата на Далас. Кари Лехтонен направи 26 спасявания за Старс. Раян Гелцлаф беше точен за Анахайм, а Раян Милър отрази 35 удара.

Ванкувър Канъкс – МИНЕСОТА УАЙЛД 2:5
(1:1, 1:2, 0:2)
* Чарли Койл и Мат Кулън се отличиха с по един гол и една асистенция за третия пореден успех на Минесота. Ерик Стаал, Зак Паризе и Маркъс Фолино също бяха точни за „диваците“, а Девън Дъбник направи 30 спасявания. Майкъл дел Зото и Юси Йокинен се разписаха за Ванкувър, който претърпя втора поредна загуба и общо седма за последните девет мача. Вратарят Андерс Нилсон отрази 31 удара към вратата на Канъкс.