Първата ракета на България в бадминтона при жените Линда Зечири претърпя загуба при гостуването на своя отбор Лафбъро Спорт на тима на Съри Смашърс в двубой от Националната лига на Англия. Левичарката от София отстъпи на Сорая де Фиш Айсберген от Холандия с 2:3 гейма.

В четвъртата част Зечири имаше 5 мачпойнта при 8:4 точки, но не успя да ги реализира.

Отборът на Лафбъро Спорт отстъпи с 2-3 победи, след като в решителния двубой и мъжката двойка на гостите пропусна пет възможности за спечелване на срещата, а с това и двубоя.

Следващата среща на Зечири и нейния отбор в Лигата е на 26 януари 2015 година, когато гостуват на отбора на Юнивърсити ъф Нотингам.

„До края на годината няма да участвам в повече международни турнири. Остава ми да изиграя два кръга от първенството по бадминтон на Швейцария с отбора на Ла Шо дю Фон“, обясни носителката на два бронзови медала от европейски шампионати (индивидуално и отборно) Линда Зечири.