Вегас Голдън Найтс изравни рекорда на НХЛ за най-много постигнати победи от отбор в първия му сезон в шампионата. „Златните рицари“ записаха драматичен успех с 4:2 над Калгари Флеймс. Това беше 33-ата победа на тима от Лас Вегас от старта на първенството, като тя дойде в 49-ия мач на клуба. До момента само още два нови отбора са постигали по 33 победи в първия си сезон в НХЛ. Анахайм Дъкс и Флорида Пантърс през сезон 1993/94, но на тях са нужни по 84 мача.

Джонатан Маршесо вкара победния гол и добави една асистенция за успеха над Калгари, а Вегас Голдън Найтс реализира три попадения в последните две минути на мача. Ерик Хаула изравни за 2:2 18:14 минути след началото на третата част. Десет секунди след това Маршесо премина край на Марк Джордано, за да стреля над ръкавицата на вратаря Майк Смит. Давид Перон се разписа на празна врата, за да оформи крайния резултат. Райли Смит беше точен за „златните рицари“ през първата третина, а вратарят Марк-Андре Фльори направи 31 спасявания.

Матю Ткачък вкара седмия си гол за последните осем на мача на Калгари. „Пламъците“ загубиха мач в редовното време за първи път от 29 декември. Сам Бенет също се разписа за Флеймс. Майк Смит отрази 31 удара към вратата на Калгари.