Бившият нападател на ЦСКА Али Соу записа мощен дебют за Ростов в руската Премиер лига. Гамбиецът се отличи с два гола за новия си тим при равенството 2:2 като гост на лидера в класирането и шампион за последните два сезона Зенит.

Али Соу откри резултата точно преди почивката след асистенция на Алексей Козлов. Домакините постигнаха обрах в средата на второто полувреме. Първо Николай Поярков си отбеляза автогол в 73-ата, а четири минути Далер Кузяев изведе Зенит напред.

Соу оформи крайния резултат в 89-ата минута, когато се разписа, след като отклони удар на Хорен Байрамян. Трябва да се отбележи, че Ростов игра 34 минути с човек по-малко, след като Максим Осипенко получи червен картон.

Ростов е пети в класирането на руската Премиер лига с 33 точки от 20 изиграни мача. Зенит е на първа позиция с 42 пункта, на пет пред ЦСКА (Москва).