Астън Вила обърна у дома прекия конкурент за оцеляване в елита Уотфорд с 2:1 в междинния 24-и кръг на английската Висша лига. Индиана Василев отново получи шанс за изява и влезе като резерва в 77-ата минута на мястото на Трезеге. Само преди няколко дни роденият в САЩ 18-годишен българин дебютира за бирмингамци при равенството 1:1 в гостуването срещу Брайтън, а сега отново получи шанс да се изяви и то пред публиката на Вила.

Winbet - победата е емоция! (18+)

Трой Дийни (38) изведе „стършелите“ напред в резултата след пас на Деулофеу, но те допуснаха пълен обрат след почивката. Дъглас Луис (68) изравни за бирмингамци преди появата на Василев в игра, а в добавеното време Тайрън Мингс (90+5) донесе трите точки за Вила след асистенция на Езри Конса.

След успеха си Астън Вила напусна зоната на изпадащите и излезе на 16-а позиция с 25 точки, пращайки Уотфорд на предпоследното място с 23 точки.