Кипърският тима отбеляза гол още в 13-тата минута на срещата чрез Лабан и направи задачата на австрийските шампиони почти непосилна. 8 минути по-късно Хофер изравни, а Майерхофер вкара два гола в рамките на 3 минути в средата на второто полувреме, но това бе всичко, което австрийците успяха да реализират. С голове на Джука в 62-рата минута и Диара в 84-тата Партизан Белград отстрани Интер Баку на Петър Златинов. Първият мач бе завършил при резултат 1:1 в столицата на Азърбайджан. Ето и всички резултати от срещите-реванш във ІІ предварителен кръг на Шампионската лига, играни тази вечер:

БАТЕ Борисов (Беларус) - Андерлехт (Белгия) 2:2
БАТЕ Борисов се класира за ІІІ предварителен кръг с общ резултат от двата мача 4:3
Динамо Тбилиси (Грузия) - Панатинайкос (Гърция) 0:0
Панатинайкос се класира за ІІІ предварителен кръг с общ резултат от двата мача 3:0
Динамо Киев (Украйна) - Дроида (Ейре) 2:2
Динамо Киев се класира за ІІІ предварителен кръг с общ резултат от двата мача 4:3
Спарта Прага (Чехия) - Шериф (Молдова) 2:0
Спарта Прага се класира за ІІІ предварителен кръг с общ резултат от двата мача 3:0
Динамо Загреб (Хърватска) - Домжале (Словения) 3:2
Динамо Загреб се класира за ІІІ предварителен кръг с общ резултат от двата мача 6:2
МТК (Унгария) - Фенербахче (Турция) 0:5
Фенербахче се класира за ІІІ предварителен кръг с общ резултат от двата мача 7:0
Партизан Белград (Сърбия) - Интер Баку (Азърбайджан) 2:0
Партизан се класира за ІІІ предварителен кръг с общ резултат от двата мача 3:1
Висла (Полша) - Бейтар Ерусалим (израел) 5:0
Висла се класира за ІІІ предварителен кръг с общ резултат от двата мача 6:2. /БЛИЦ