Динамо (Киев) направи 2:2 с шампиона на Ейре Дрогеда и се класира за третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Първият мач между двата тима бе завършил 2:1, така с обща голова разлика 4:3 Динамо прогресира напред в турнира.
Александър Алиев даде аванс на украинския тим в 13-ата минута, но изненадващо Шейн Робинсън изравни в 4 минути преди почивката. Артьом Милевски върна аванса на киевчани с попадение в 73-ата минута, но две минути преди края Греъм Гартланд се разписа и донесе равенството на честа за Дрогеда.
В следващия кръг на Шампионската лига предстои възраждането на едно от големите дербита на бившия СССР, тъй като съперник на Динамо ще е московският Спартак. Домакин в първия мач е руският тим./БЛИЦ