Спартак (Москва) поведе с 1:0 още в 4-ата минута на срещата, когато за руския гранд точен бе Баженов. След това домакините тотално изгубиха контрола върху играта, за да се стигне до изравняване за 1:1 в 28-ата минута, когато първият гол за Динамо в мача отбеляза Бангура. До края на полувремето украинците направиха пълен обрат, след като Милевски вкара за 1:2 в 45-ата минута. Веднага след почивката в 46-ата минута Бангура вкара втория си гол в мача и преднината на Динамо нарасна на два гола при 1:3. От тук до края срещата на практика се доиграваше, като в 85-ата минута Милевски също отбеляза втори гол в мача, за да оформи крайното 1:4, което предполага, че реваншът в Киев ще бъде повече от протоколен и Динамо няма да има никакви проблеми да влезе в групите на Шампионската лига. /БЛИЦ