Лидерът в Испания Реал (Мадрид) записа минимална победа с 1:0 като гост на Атлетик (Билбао) в мач от 34-ия кръг на Ла Лига. В герой отново се превърна Серхио Рамос, който отбеляза от дузпа в 73-ата минута. Така картинката отпреди няколко дни се повтори и днес на "Сан Мамес". Припомняме, че в четвъртък (2 юли) отборът на Зинедин Зидан измъкна трите точки и срещу Хетафе с гол от дузпа, като и тогава точен беше Рамос

Капитанът на Реал днес се разписа в 73-ата минута, след като ВАР помогна на главния рефер да отсъди нарушение срещу Марсело.

Рамос има 4 попадения в последните 5 срещи има 4 попадения.

1000 лева Oнлайн казино Бонус от efbet

След успеха над Атлетик (Билбао) преднината на Реал (Мадрид) пред Барселона е 7 точки. Каталунците обаче са с мач по-малко. Меси и компания гостуват тази вечер на Виляреал - от 23:00 часа.

"Белите" са фаворит за титлата заради наглед по-лесната си програма в последните четири кръга.

Aтлетик (Билбао) - Реал (Мадрид) 0:1
0:1 Серхио Рамос (73-дузпа)

Атлетик: Симон, Капа, Йерай (21-Нунес), Мартинес, Берчиче, Лопес (63-Везга), Д. Гарсия (78-Санке), Муниаин, Кордоба (63-Де Маркос), Р. Гарсия, Уилямс (78-Виялибре)
Треньор: Гайска Гаритано

​Реал: Куртоа, Карвахал, Милитао, Рамос, Марсело, Каземиро, Модрич, Валверде (85-Кроос), Асенсио (74-Винисиус), Родриго (74-Васкес), Бензема (90+3-Йович)
Треньор: Зинедин Зидан

ВИДЕО!!!

ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА – 34 КРЪГ

От петък
Атлетико (Мадрид) – Майорка 3:0
1:0 Алваро Мората (29-дузпа), 2:0 Алваро Мората (45+4), 3:0 Коке (78)

От събота
Селта – Бетис 1:1
1:0 Нолито (22), 1:1 Федал (79)

Валядолид – Алавес 1:0
1:0 Хоакин (88)

Гранада – Валенсия 2:2
1:0 Карлос Фернандес (61-дузпа), 1:1 Ману Валехо (63), 1:2 Гонсало Гедеш (68), 2:2 Феде Вико (86)