Звездата на Барселона Лионел Меси е реагирал изключително бурно срещу свой съотборник след равенството с Леванте (3:3) във вторник вечер, пише "Дон Балон".

Аржентинецът посочил с пръст вратаря Марк Андре Тер Стеген и му се скарал пред всички за трите попадения, като особено бесен бил за последното, дошло минути преди края, при което топката премина на сантиметри от вратаря в близкия му ъгъл.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Аржентинецът и германецът не се харесват особено, след като Тер Стеген беше един от малкото, които директно заявиха, че Меси не трябва да бъде капитан след загубата с 2:8 от Байерн в Шампионската лига през миналия сезон.

Доказателство за напрежението срещу вратаря има и в думите на друга звезда на каталунците, който преди дни обяви, че Барса получава много повече голове при много по-малко удари към вратата от преди.

Бунтът срещу Тер Стеген доведе до слухове, че Барса обмисля да привлече легендата Джанлуиджи Буфон и да даде почивка на германеца в някои от по-важните мачове.