Фарьорският Б36 Торсхавн, който в четвъртък излиза срещу ЦСКА в мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа, вече е в България и днес всички са преминали през задължителните PCR тестове за COVID-19.

Толкова ранно пристигане на съперник на български отбор от евротурнирите е необичайно. Обикновено гостуващите тимове пристигат ден преди мача, а е имало случаи, когато съперниците пристигат в самия ден на двубоя и си заминават директно след това.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

Oфициалната тренировка на Б36 Торсхавн ще се проведе утре (23 септември) от 20:00 часа на стадион "Българска армия" и ще бъде открита за журналисти в първите 15 минути. Треньорът на тима Якуб а Борг няма да дава пресконференция преди двубоя.

Наставникът на ЦСКА Стамен Белчев ще застане пред медиите утре от 12:00 часа. След края на мача в четвъртък треньорът на „червените“ също ще говори пред акредитираните журналисти, но няма да има възможност за обичайните интервюта в микс зоната пред съблекалните.