Така нашенецът лиши отбора си от равен, като тимът от дунавския румънски град загуби с 1:0 от "кучетата". Оцелул започнаха добре мача, като през първото полувреме имаха повече положения за гол от домакините. Едва в 60-та минута футболистът на Динамо Торже простреля българският вратар Стоян Колев и столичани поведоха с 1:0. Десет минути по късно, силна топка нокаутира журналист, намиращ се край централната линия. В 81-та минута Оцелул доби право на дузпа и тимът от Галац вече виждаше едната точка в актива си. Живко Желев обаче застана зад топката и шутира над гредата на Лобунц. Феновете на Динамо започнаха да аплодират българина. Така, въпреки многото закани от ръководството на Оцелул преди мача, тимът на двамата българи загуби с 1:0, като по този начин Динамо останаха на първо място. В следващият кръг в неделя "кучетата" посрещат вечният враг Стяуа. /БЛИЦ