ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Бившият играч на Лудогорец Алекс Сантана (27 г.) бе част от грозни сцени по време на двубоя между Атлетико Паранаенсе и Копритиба (1:1) от Шампионат Паранаенсе.

Полузащитникът с №80 се появи в игра в 85-ата минута, а голямото меле започна малко след това.

Winbet - най-голямото разнообразие от пазари! (18+)

В осмата минута от продължението играчът на гостите от Коритиба Марсио Силва опита да провокира домакините, а уругваецът Давид Теранс му налетя. В свадата им набързо се включиха още няколко играчи, а футболният мач се превърна в бой с шамари, ритници и всякакви непозволени удари.

Алекс Сантана първоначално опита да разтърве биещите се, но след това яростно подгони играч на съперника.

Съдията опита да охлади страстите с осем червени картона, но страстите взеха връх, на терена нахлуха фенове, след което се намеси и полиция.