6-годишно момиченце изчезна в София

За тревожния случай се съобщава в социалните мрежи

https://blitz.bg/stolitsa/6-godishno-momichence-izchezna-v-sofiya_news1096022.html Blitz.bg

Полицията и близки издирват 6-годишно момиченце, изчезнало в столичния квартал "Хаджи Димитър".

За тревожния случай се съобщава в социалните мрежи. Детето е в неизвестност от 15:00 часа днес и е било облечено с жълта тениска.

По време на изчезването с него е имало 14-годишно момиче.

Близките молят всеки, който има информация, да се свърже с Пето районно управление или да се обади на телефон 112.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
1 Коментара
Dea
преди 11 месеца

И двете деца са намерени и са добре. Пантера няма в Шумен. Стига плашехте гаргите, малоумници…..

Откажи