Минути след 19:30 часа движението по бул. „Цар Освободител” бе блокирано.
Очаква се и традиционното шествие до „Орлов мост”. Има организация недоволстващите и да стигнат до сградата на БНТ.
Причината е, че там гост е здравният министър Костадин Ангелов. Целта е да му се зададат въпросите, които интересуват протестиращите.
Снощи, преди да се отправят към „Орлов мост”, шествието се насочи първо към централата на ДПС, където недоволните замеряха сградата с яйца и бяла боя.
Снимки: Съйко СЪЕВ, БЛИЦ
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.