Авария в зоопарка в София

Поради липсата на ток касите при входа и автомата за билети няма да могат да обслужват посетители

https://blitz.bg/stolitsa/avariya-v-zooparka-v-sofiya_news1135797.html Blitz.bg

Поради сериозна авария в електропреносната мрежа и водопроводната система на територията на Зоологическа градина-София днес и утре - на 14 и 15 февруари 2026г. няма да може да се влиза през Западния вход на зоопарка на ул. "Сребърна" №1, предава Фокус.

Поради липсата на ток касите при входа и автомата за билети няма да могат да обслужват посетители.

Посетителите ще могат само да излизат от Западния вход, където спират автобуси 88,120,83,98, 66 като охраната на зоопарка ще им оказва съдействие.

За достъп до зоопарка през тези дни може да се използва Централния вход откъм улица "Чавдар Мутафов" (в близост до Симеоновско шосе).

С градски транспорт до този вход може да стигнете с автобуси 102 и 67 (спирка "ж.к. Дианабад").

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Още по темата
Коментирай