Два трамвая — линии 3 и 13 — се сблъскаха в района на Централна гара в София, в посока бул. „Христо Ботев“.
Инцидентът е станал при неизяснени към момента обстоятелства.

Няма данни за тежко пострадали към този момент.


По думите на столичани, в района на инцидента инфраструктурата е много лоша.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.