Детски рисунки осеяха стените около "Пирогов". Най-малките са изказали своята благодарност към лекарите, които водят неравна битка с новия коронавирус.
Малчуганите са изобразили ежедневието на лекарите и медицинските сестро през своя поглед.
На част от творенията им има и послания за героите в бели престилки.
Ето какво улови фотоапаратът на оператора на БЛИЦ Съйко Съев.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.