Има задържан за сигнала за бомба на жп гара София

Заплахата е подадена чрез телефон 112 от Свищов, мобилизирала полицията в няколко града

https://blitz.bg/stolitsa/ima-zadarzhan-za-signala-za-bomba-na-zhp-gara-sofiya_news1130894.html Blitz.bg

Задържаха 42-годишен мъж за подаване на фалшив сигнал за поставено взривно устройство на жп гарата в София.

Взривът, който трябваше да промени съдбата на България: кървавият бал в София през 1915 г.

Обаждането е получено на спешния телефон 112 към 21:30 ч. в понеделник. Телефонът, от който е отправена заплахата, е локализиран на територията на град Свищов.

Минути по-късно служители на полицейското управление в града са установили в дома му подателя на сигнала. Той е задържан за срок до 24 часа.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай