Тежка катастрофа е станала посред нощ в София. Това става ясно от снимки и видеа, публикувани в социалните мрежи. На кадрите се вижда, че BMW и такси са се ударили на кръстовището на бул. „България“ и „Гешов“.
По първоначална информация немският автомобил е минал на червен сигнал на светофара и така се е достигнало до гонка с патрулка, която се е движила зад него.
Малко след това колата се е ударила в таксиметров автомобил.
По информация на "Любословие" таксиметровият шофьор е пострадал тежко и е транспортиран в болница с множество травми. По BMW-то има сериозни материални щети.





