Сигнал за бомба евакуира служителите на Софийския районен съд.
Той е подаден в 13.05 ч. по телефона е, потвърдиха за NOVA от СДВР.
В текат проверки за наличие на взривно устройство.
ОЧАКВАЙТЕ ПДОРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.