Неизвестни са изпочупили стъклата на перилата в района на Ларгото в центъра на София. Инцидентът е станал през нощта в събота.
Издирват се извършителите, в района има много камери за наблюдение.
Столичният кмет Йорданка Фандъкова посочи, че записите от камерите вече са предадени на полицията.
"Осъмнахме с изпочупени стъкла на преградата на Ларгото, която е откъм ЦУМ. Имаме записи, пуснали сме сигнала до полицията, надявам се извършителят да бъде установен, това се е случило през нощта. Разбира се, това ще струва средства на данъкоплатците", отбеляза градоначалникът.
![]()
![]()
![]()
![]()
Снимки: БГНЕС
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.