Много грозна вандалщина в сърцето на София ВИДЕО

Изпочупиха стъклата на перилата около Ларгото през изминалата нощ

https://blitz.bg/stolitsa/mnogo-grozna-vandalshtina-v-sarceto-na-sofiya-video_news959962.html Blitz.bg

Неизвестни са изпочупили стъклата на перилата в района на Ларгото в центъра на София. Инцидентът е станал през нощта в събота. 

Издирват се извършителите, в района има много камери за наблюдение.  

Столичният кмет Йорданка Фандъкова посочи, че записите от камерите вече са предадени на полицията.

"Осъмнахме с изпочупени стъкла на преградата на Ларгото, която е откъм ЦУМ. Имаме записи, пуснали сме сигнала до полицията, надявам се извършителят да бъде установен, това се е случило през нощта. Разбира се, това ще струва средства на данъкоплатците", отбеляза градоначалникът.

Снимки: БГНЕС

 

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай