Пет коли се нанизаха на Околовръстното

Пострадали няма, но в района се е образувало задръстване

https://blitz.bg/stolitsa/pet-koli-se-nanizaha-na-okolovrastnoto_news214521.html Blitz.bg

Около 10 часа на кръстовището на Околовръстното шосе с бул. „България“ са се ударили верижно 5 коли. Първата от тях е най-пострадала, като при инцидента са изхвърчали гумите й.

Пострадали няма, но в района се е образувало задръстване. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай