Полиция преследва таксита в цяла София, има много арестувани

Чужденците са на възраст около 20 години - само мъже, без документи за самоличност

https://blitz.bg/stolitsa/policiya-presledva-taksita-v-cyala-sofiya-ima-mnogo-arestuvani_news826268.html Blitz.bg
Гонка в София. На булевард "Александър Стамболийски" полицейски патрул е преследвал такси.

Ситуацията се е разиграла около 4.00 часа тази сутрин. По сигнал на зрители на БНТ шофьорът на таксито е карал с много висока скорост.

Преследването е приключило на кръстовището на булевард "Вардар" и булевард "Александър Стамболийски", където таксито е катастрофирало.

На място пристигнаха няколко полицейски екипи и кола на Жандармерията. Екип на Спешна помощ прегледа шофьора, не е ясно дали е употребил алкохол и каква е причината за инцидента.

15 мигранти пък са били задържани на бул. "Цариградско шосе" в близост до бензиностанция в София, съобщава GlasNews.bg. Те са били открити в четири таксита.

Хванатите чужденци са на възраст около 20 години - само мъже, без документи за самоличност. По техни думи от Ирак.

Водачите на таксиметровите автомобили са арестувани. Срещу тях са повдигнати обвинения по чл. 281 от НК.

В средата на март отново чрез таксита бяха превозвани мигранти. Тогава при проведена акция в "Надежда" и "Обеля" бяха хванати 21 чужденци.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай