Пореден инцидент в столичното метро

Повредена мотриса забави движението на подземните влакове по Линия 3

https://blitz.bg/stolitsa/poreden-incident-v-stolichnoto-metro_news799461.html Blitz.bg
Технически проблем затруднява движението на метрото в София. Проблемът е по Линия 3.

Има забавяне на влаковете, но движението не е преустановявано.
 
Пред БНТ изпълнителният директор на "Метрополитен" инж. Стоян Братоев заяви, че има повреден влак и заради това е изместен графикът на останалите влакове, но до час движението ще се нормализира.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай