Протестиращите в София освиркаха Народното събрание

Бус с уредба надъхва митинга с националния химн

https://blitz.bg/stolitsa/protestirashtite-v-sofiya-osvirkaha-narodnoto-sabranie_news183772.html Blitz.bg

Протестиращите в столицата освиркаха Народното събрание на път от "Орлов мост" за президенството. Парламентът е охраняван от полиция. Поставени са метални заграждения и полицейски кордон.

Зад протестиращите се движи бус, на който е поставено българското знаме. От него звучи националният химн. Пред парламента участниците в тазвечершния протест скандираха "Всички вън", "Оставка" и "Мафия". На този етап на протеста в столицата няма провокации. /БЛИЦ

Очаквайте подробности в БЛИЦ! 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай