В района на Централна гара в София възникна тежка авария, при която беше повреден стълб от контактно-кабелната мрежа. На място работят аварийни екипи и специализирана техника за отстраняване на проблема. Това съобщиха от Центъра за градска мобилност в София.
Причината за падането на стълба към момента не е известна.
Поради инцидента движението на линиите в района е временно променено, като са възможни закъснения и отклонения по маршрутите.
Гражданите и пътниците се призовават да следят информационните табла по спирките и актуалната информация по маршрутите.
Екипите работят за възстановяване на нормалното движение в най-кратки срокове.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света