Тежка авария при Централна гара в София

Паднал е стълб със светофар и улично осветление

https://blitz.bg/stolitsa/tezhka-avariya-pri-centralna-gara-v-sofiya_news1159008.html Blitz.bg

В района на Централна гара в София възникна тежка авария, при която беше повреден стълб от контактно-кабелната мрежа. На място работят аварийни екипи и специализирана техника за отстраняване на проблема. Това съобщиха от Центъра за градска мобилност в София. 

Причината за падането на стълба към момента не е известна.

Поради инцидента движението на линиите в района е временно променено, като са възможни закъснения и отклонения по маршрутите.

Гражданите и пътниците се призовават да следят информационните табла по спирките и актуалната информация по маршрутите.

Екипите работят за възстановяване на нормалното движение в най-кратки срокове. 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Още по темата
Коментирай