Точно в 11 часа тръгнаха двата лъча на шествието на народното недоволство в столицата. Хората бавно потеглиха от двата лъча – пред Орлов мост и на улица “Славянска”.
“Отиваме на протести за трети пореден път! Дано не ни излъжат пак комунистите!”, заяви мъж, който носеше националното знаме.
ОБАКВАЙТЕ В БЛИЦ ЕКСКЛУЗИВНИ РЕПОРТАЖИ ОТ МЯСТОТО НА ПРОТЕСТИТЕ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.