Тръгнаха протестите в София

11 часа е началото на шествието на народното недоволство в столицата

https://blitz.bg/stolitsa/tragnaha-protestite-v-sofiya_news184237.html Blitz.bg

Точно в 11 часа тръгнаха двата лъча на шествието на народното недоволство в столицата. Хората бавно потеглиха от двата лъча – пред Орлов мост и на улица “Славянска”.

“Отиваме на протести за трети пореден път! Дано не ни излъжат пак комунистите!”, заяви мъж, който носеше националното знаме.

ОБАКВАЙТЕ В БЛИЦ ЕКСКЛУЗИВНИ РЕПОРТАЖИ ОТ МЯСТОТО НА ПРОТЕСТИТЕ!



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай