Уникално! Центърът на София осъмна с... (СНИМКИ)

https://blitz.bg/stolitsa/unikalno-centarat-na-sofiya-osamna-s-snimki_news484179.html Blitz.bg

Центърът на София осъмна с панди. Студеното време и наличието на сняг не успяха да спрат ентусиасти от столицата да проявят творчество върху снега. Тази сутрин основни централни локации, бяха маркирани с щамповани глави на панди по снега.

Креативността на хората, донесе много усмивки и въпроси кой седи зад това.      

Сигурни сме, че целта на множеството панди по снега е да направят деня на минувачите по-весел и да накарат хората да се засмеят, докато вървят забързано към работните си места.




 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай