Две непълнолетни момичета са предали голяма сума пари в Столична дирекция на вътрешните работи, след като я открили в столичния квартал Борово.
От пресцентъра на СДВР потвърдиха, че парите са били предадени на 20 май в Шесто районно управление.
От полицията уточняват, че собственикът може да потърси сумата в районното управление, след като предостави допълнителни подробности и посочи точния размер на изгубените пари.
Случаят предизвика положителни реакции в социалните мрежи заради постъпката на двете момичета, които вместо да задържат намереното, са избрали да го предадат на органите на реда.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.