Зловещо! Бури смазаха София и ...

В село Сопот паднало дърво е нанесло материални щети на лек автомобил, в който не е имало хора

https://blitz.bg/stolitsa/zloveshto-buri-smazaha-sofiya-i_news1096015.html Blitz.bg

Силни бури, придружени от бурен вятър, връхлетяха тази вечер София и Ловешко, предизвиквайки множество сигнали за паднали дървета.

В София са подадени 10 сигнала до пожарната за паднали дървета. Към момента няма данни за пострадали хора.

Подобна е ситуацията и в Ловешка област, където около десет сигнала за паднали дървета са постъпили в Областната дирекция на МВР. За щастие, и тук няма пострадали хора.

В село Сопот паднало дърво е нанесло материални щети на лек автомобил, в който не е имало хора. Паднали дървета има и на пътния участък Ловеч – Севлиево, но движението не е прекъснато.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай