Две от ергенките казаха какво се случва след края на формата

Всичко започна с откровен пост на Нурджан, която разказа, че е усетила искреността на Бетина още при първата им среща

https://blitz.bg/svetski/dve-ot-ergenkite-kazaha-kakvo-se-sluchva-sled-kraya-na-formata_news1146107.html Blitz.bg

Една от най-красивите връзки в последния сезон на „Ергенът“ се оказа не любовна, а приятелска. Нурджан и Бетина трогнаха последователите си с емоционален обмен в социалните мрежи.

Всичко започна с откровен пост на Нурджан, която разказа, че е усетила искреността на Бетина още при първата им среща.

„Винаги са ме привличали добрите хора. Усещам ги интуитивно. Още когато видях Бети, забелязах красотата в погледа ѝ – без завист и злоба“, споделя тя.

По думите ѝ именно престоят им в Шри Ланка е задълбочил връзката им.

Вижте на show.blitz.bg какво споделиха двете за отношенията си и как са се сприятелили по време на формата. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай