Една от най-красивите връзки в последния сезон на „Ергенът“ се оказа не любовна, а приятелска. Нурджан и Бетина трогнаха последователите си с емоционален обмен в социалните мрежи.
Всичко започна с откровен пост на Нурджан, която разказа, че е усетила искреността на Бетина още при първата им среща.
„Винаги са ме привличали добрите хора. Усещам ги интуитивно. Още когато видях Бети, забелязах красотата в погледа ѝ – без завист и злоба“, споделя тя.
По думите ѝ именно престоят им в Шри Ланка е задълбочил връзката им.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.