Михаела Филева дебютира като балерина в "Лебедово езеро"

За първи път изпълнителката показва публично и друга своя страст освен музиката – танците

https://blitz.bg/svetski/mihaela-fileva-debyutira-kato-balerina-v-lebedovo-ezero_news1150745.html Blitz.bg

Михаела Филева приятно изненада почитателите си с неочаквана новина – поп звездата ще се превъплъти в балерина в класическия спектакъл Лебедово езеро от Пьотр Илич Чайковски.

За първи път изпълнителката показва публично и друга своя страст освен музиката – танците, при това в една от най-емблематичните балетни продукции в света.

Филева публикува кратко видео в социалните мрежи, в което се вижда как усилено репетира за предстоящата премиера на спектакъла в Национален дворец на културата на 15 май.

„Балетният ми дебют е точно на рождения ми ден. Влизам в „Лебедово езеро“ с ролята на Кралицата. Това е съвсем нов свят за мен“, сподели развълнувано певицата.

Тя не скри и вълнението си от възможността да работи с маестра Силвия Томова, както и да се качи на една сцена със световноизвестните балетни артисти Анна Циганкова и Гиорги Поцхишвили.

„Репетициите текат с пълна сила, а за мен е огромна чест да бъда част от този спектакъл“, добави Михаела Филева.

Новината предизвика вълна от реакции в социалните мрежи, а феновете ѝ вече нямат търпение да я видят в необичайната ѝ роля на балетната сцена.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай