След експлозивния епизод на "Ергенът: Любов в рая", в който напрежението между Ана-Шермин и Дениз ескалира, емоциите се пренесоха и в ефира на "Преди обед", пише show.blitz.bg
Това, което започна като телевизионен коментар, се превърна в буря от реакции – както в студиото, така и в социалните мрежи. Гостуващата водеща и инфлуенсър Оля Малинова не скри мнението си и поднесе най-острия коментар за вечерта.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.