Фенка на Меди си го прибра вкъщи след концерта му в "Арена 8888". Момичето показа в социалните мрежи как си тръгва с любимия фолк певец и предизвика завист сред останалите му почитателки.
Фолк звездата Меди изнесе първия си самостоятелен концерт в зала „Арена 8888“, който бе разпродаден дни преди събитието. Хиляди фенове се стекоха, за да го чуят на живо, а сред публиката имаше и много негови колеги от попфолк сцената.
В залата бяха забелязани имена като Азис, Галена, Преслава, Софи Маринова и Деси Слава.
Шоуто бе посрещнато с много аплодисменти и суперлативи от феновете, въпреки че част от присъстващите коментираха, че певецът е изпълнил голяма част от песните си на плейбек.
Един от най-любопитните моменти след края на концерта обаче се оказа с кого ще си тръгне Меди. За кратко вниманието привлече запалена фенка, която реши да си „прибере“ певеца у дома.