Телевизионна буря: Елвиса изригна срещу шеф Ангелов

Мартин каза тежката си дума по повод кое от двете предавания е по-успешно

https://blitz.bg/svetski/televizionna-burya-elvisa-izrigna-sreshtu-shef-angelov_news1136553.html Blitz.bg

Телевизионният фронт се нажежи до червено, след като Мартин Елвиса – познат на зрителите от четвъртия сезон на „Ергенът“ – се появи в ново амплоа и директно хвърли ръкавицата към конкуренцията.

Той вече има собствено студио в „Преди обед“, откъдето ще посреща и разпитва участници от предстоящия пети сезон на романтичното риалити.

„Всички лъжат! Гледат ‘Ергенът’! Всички!“, отсече той в ефир и даде ясно да се разбере, че самочувствието му е на максимум още преди стартовия сигнал.

Елвиса не пропусна да реагира и на скорошни думи на шеф Виктор Ангелов, който нарече предаването „псевдоконкуренция“ и заяви, че ще го победи по рейтинг. Коментарът явно не е останал незабелязан.

Вижте на show.blitz.bg как Елвиса се нахвърли срещу шеф Ангелов и запали нова тв война. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай