Упражнение по нарцисизъм: Британската преса се присмя на шоуто на Меган СНИМКИ и ВИДЕО

43-годишната бивша актриса демонстрира "изключителното си богатство и невероятно ексклузивния си начин на живот, сякаш те са достъпни за всички"

https://blitz.bg/svetski/uprazhnenie-po-narcisizam-britanskata-presa-se-prismya-na-shouto-na-megan-snimki-i-video_news1070729.html Blitz.bg

Британската преса се присмя над новото кулинарно предаване на кралската снаха Меган Маркъл, което започна във вторник по Нетфликс (Netflix), и го определи като скучно упражнение по самореклама. Това съобщи АФП.

"С любов, Меган" предлага осем епизода, в които херцогинята на Съсекс градинарства и готви в Калифорния. Сценарият е много далече от характерните за благородната двойка мелодрами, лансирани, откакто тя напусна кралското семейство и се установи в САЩ през 2020 г.

Британската преса определи предаването като безинтересно.

Вестник "Дейли телеграф" го нарече "упражнение по нарцисизъм". "Меган кани хората в така наречения си дом", пише британският всекидневник, като отбелязва, че сериалът се снима в луксозен имот, нает за случая, който е с две безупречни кухни.

Тръмп вдигна мерника на Меган и Хари: Ужасна е!

"Гостите й казват колко е гениална. Това се случва в продължение на осем епизода" - допълват от вестника.

В същото време "Таймс" обръща внимание, че 43-годишната бивша актриса демонстрира "изключителното си богатство и невероятно ексклузивния си начин на живот, сякаш те са достъпни за всички".

Сериалът е "его екскурзия, която не си заслужава", съгласява се американското списание "Варайъти" и критикува склонността на двойката да мисли, че "интересът от страна на публиката ще ги последва", каквото и да правят. "Това обаче не е достатъчно, за да се оправдае продължителността на поредицата", пише изданието. 

Откакто се отказаха от кралските си задължения, Хари и Меган вече не получават субсидиите, отпускани от държавата. Досега те продаваха скъпо историята си.

След интервю с американската водеща Опра Уинфри през 2021 г., в което те обвиниха кралското семейство, че не е приело Меган - разведена американска актриса от смесена раса, те сключиха сделка за 100 млн. долара с Нетфликс за създаването на документалния филм "Хари и Меган". Той излезе през 2022 г. и описа подробно обтегнатите им отношения с кралското семейство.

Хари публикува и автобиография със същите оплаквания. Оттогава двойката се опитва да се препозиционира към по-малко полемичен начин на живот, което предизвиква по-малък интерес. 

Разкриха унизителните прякори на Меган и Хари в Spotify! Служители пускали фалшиви болнични, за да...

Миналата година "Спотифай" не поднови подкаста с интервюта с Меган Маркъл, определен от критиците като суетен. Неотдавнашната поредица на Хари в Нетфликс за спорта поло също беше оценена слабо.  

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай