Опитай късмета си с БЛИЦ ГЕЙМ 3!

Българският национал Иван Иванов и сръбският шампион Партизан отстъпиха на норвежкия Трьомсьо с 3:2 в мач от плейофния кръг на Лига Европа. Резултатът е благоприятен за тима на Владимир Вермезович, който е домакин след седмица.

Българският защитник Иван Иванов игра цял мач за “черно-белите”. Швейцарецът със сръбски корени Александар Прийович даде аванс на домакините в 37-ата минута, но само шест минути по-късно Саша Маркович изравни.

В последните 13 минути паднаха нови три гола. Фредерик Бьорк върна аванса на домакините в 77-ата минута, а пет минути след това Мика Копинен покачи на 3:1. Шест минути преди края Александар Митрович върна едно попадение и увеличи шансовете на Партизан за класиране в груповата фаза.