Опитай късмета си с БЛИЦ ГЕЙМ 3!

Българският защитник Живко Миланов и Васлуй могат да се сбогуват с евротурнирите, след като в първи мач от плейофната фаза на Лига Европа отстъпиха с 0:2 на Интер. Двубоят се игра в Пятра Нямц. Така за румънския тим предстои много тежка и почти невъзможна задача за успех с три гола разлика като гост в Милано след седмица, ако иска да се класира за груповата фаза.

Живко Миланов игра цял мач за Васлуй, но не успя да претодврати загубата на тима си. Аржентинският национал Естебан Камбиасо откри резултата за “нерадзурите” в 25-ата минута, когато с воле от 25 метра простреля румънския вратар Дани Коман. Друг аржентинец – Родриго Паласио, гарантира победата на Интер и почти на 100% класира италианския тим в груповата фаза с гола си в 73-ата минута. Паласио се разписа, след като овладя топката в наказателното поле и я прати в мрежата на Коман.