С гол на Луис Суарес в края Ливърпул стигна до 1:1 срещу шотландския Хартс на "Анфийлд" в реванш от плейофите на Лига Европа и с общ резултат 2:1 се класира за груповата фаза на турнира.

До 85-та минута на срещата резултатът бе 0:0 и всичко очакваха последния съдийски сигнал. В този момент Дейвид Темпълтън отправи слаб удар от далечна дистанция, но стражът на Ливърпул Пепе Рейна не реагира както трябва и топката влезе в мрежата за 0:1. При този резултат мачът можеше да отиде в продължения.

В 88-ата минута все пак уругвайският национал и звезда на „мърсисайдци” Луис Суарес направи самостоятелен пробив през центъра на отбраната на Хартс, след което с удар с левия крак от малък ъгъл изравни за 1:1. Така Ливърпул си спечели правото на участие в групите на Лига Европа.