Българският нападател Димитър Бербатов и Фулъм загубиха с 0:1 гостуването си на Вердер в контролна среща. Тимът от Бремен наказа грешка на вратаря на „котиджърс“ при единствения гол в мача.

Бербатов започна титуляр в състава на Мартин Йол, а в 72-ата минута беше заменен от Уго Родайега. Българинът завърши мача с жълт картон в 34-ата минута след сдърпване с Елджеро Елиа, при което Бербо блъсна холандеца в гръб.

Единственото попадение беше реализирано от бившия играч на Енерги и Байерн Нилс Петерсен, който в 54-ата минута наказа грешка на вратаря Маартен Стекеленбург.

Съставът на Фулъм: Стекеленбург, Ричардсън (84-Дейвид), Аморебиета (67-Хюз), Хангеланд, Рийтер, Качаниклич (29-На Банга), Сидуел (84-Бригс), Боатенг (61-Карагунис), Дежага (46-Дъф), Руис (72-Касами), Бербатов (72-Родайега)