Шампионът на Русия – Рубин (Казан) допусна втора поредна загуба и вече води само с 1 точка пред втория в класирането на Примиер лигата Спартак (Москва). Момчетата на Курбан Бердиев днес паднаха като гости от Локомотив (Москва) с 1:2.

Двата гола за Локомотив отбеляза нигерийският нападател Питър Одемвинге още през първото полувреме. През второто полувреме Рубин направи всичко възможно да достигне поне до равенството. Само в рамките на две минути вратарят на Локомотив Гилерме отрази опасни изстрели на Бухаров и Алехандро Домингес. В 76-ата минута бранителят Салуквадзе реализира само почетното попадение за гостите от Казан./БЛИЦ

Днес:
ЦСКА (Москва) – Кубан, Зенит – Динамо (Москва)

КЛАСИРАНЕ: 1.РУБИН 47, 2.Спартак (Москва) 46, 3.Локомотив (Москва) 41, 4.Зенит 40, 5.ЦСКА (Москва) 39, 6.ФК Москва 38 и др.